نمایشگر دسته ای مطالب

تقدیر اعضای شورای اسلامی شهر از معاون خدمات شهری شهرداری یزد

تقدیر اعضای شورای اسلامی شهر از معاون خدمات شهری شهرداری یزد


تقدیر اعضای شورای اسلامی شهر از معاون خدمات شهری شهرداری یزد

نمایندگان مردم در جلسه علنی شورای اسلامی شهر، از جعفر امین مقدم معاون خدمات شهری و جانشین ستاد تسهیلات نوروزی تقدیر نمودند.

در این جلسه اعضای شورای شهر ضمن مطلوب ارزیابی نمودن اقدامات انجام شده در ایام عید نوروز، از جمله پاکیزگی شهر، رنگ آمیزی ، اجرای گلجای ها در سطح شهر ، اجرای طرح محله به محله و همچنین ساخت المانهای مختلف ،نور پردازی در بافت تاریخی و اجرای دو نوبت ویدیو مپینگ ، بر گستردگی فعالیت ها و همچنین رعایت عدالت در ارائه خدمات نیز اشاره کرده و آنرا وجه تمایز اقدامات ستاد تسهیلات در سال 1400 دانستند .

جمال الدین عزیزی شهردار شهر میراث جهانی یزد و رییس ستاد تسهیلات نوروزی نیز در این جلسه بر همکاری و تعامل ارزشمند شهروندان با شهرداری اشاره کرد و گفت : ارتقائ روحیه شهروندان و افزایش نشاط اجتماعی از اولویت برنامه های ستاد در استقبال از بهار بود که اتفاق افتاد و توانستیم نوروزی به یاد ماندنی برای شهروندان رقم بزنیم.

معاون خدمات شهری در این جلسه ضمن تشکر از اعضای محترم شورای اسلامی شهر ،مجموعه اقدامات انجام شده را حاصل تلاش جمعی همه همکاران در حوزه مدیریت شهری از جمله معاونین محترم شهردار ، مدیران محترم مناطق ،روسای سازمانها و معاونین خدمات شهری مناطق و حتی پیمانکاران دخیل در این حوزه دانست و از برنامه های این معاونت برای ایجاد جریان نشاط در شهر برای افزایش مطلوبیت شهری خبر داد .