نمایشگر دسته ای مطالب

معاون خدمات شهری شهرداری یزد مناسب‌سازی فضاهای شهری را مستلزم عزم ملی و احساس مسئولیت همگانی عنوان کرد

معاون خدمات شهری شهرداری یزد مناسب‌سازی فضاهای شهری را مستلزم عزم ملی و احساس مسئولیت همگانی عنوان کرد


معاون خدمات شهری شهرداری یزد مناسب‌سازی فضاهای شهری را مستلزم عزم ملی و احساس مسئولیت همگانی عنوان کرد

معاون خدمات شهری شهرداری یزد در آیین رونمایی از پوستر اولین جشنواره ملی گردشگری معلولین، مناسب‌سازی فضاهای شهری را مستلزم عزم ملی و احساس مسئولیت همگانی از سوی تمام شهروندان و مسئولان دستگاه‌های مرتبط در استان و کشور عنوان کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – حسین صالحیان از برگزاری اولین جشنواره ملی گردشگری معلولین از دهم تا بیستم آذرماه با حضور نمایندگان انجمن‌های ضایع نخاعی کشور به میزبانی شهر میراث جهانی یزد خبر داد.

معاون خدمات شهری شهرداری یزد در آیین رونمایی از پوستر اولین جشنواره ملی گردشگری معلولین که با حضور مسئولان ارشد استان در سالن حمیدیا استانداری یزد برگزار شد، با اشاره به ضرورت مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در خصوص مناسب‌سازی فضاهای شهری، تاکید کرد: یکی از اصلی‌ترین وظایفی که همه دستگاه‌ها در قبال شهروندان دارند، این است که شرایطی به وجود آورند تا همه شهروندان با آسودگی و خیال راحت در شهر زندگی کنند.

وی با بیان اینکه شهرداری یزد در راستای افزایش کیفیت زندگی در محدوده شهری، وظایفی داشته و دارد که هم‌اکنون در این راستا با تمام ظرفیت در حال خدمت‌رسانی به همشهریان است، افزود: یکی از گروه‌هایی که باید در ارتباط با آنها وظایفمان را بهتر انجام دهیم، معلولان هستند و امیدواریم با برگزاری این جشنواره زمینه لازم برای ارائه خدمت بیش از پیش به جامعه فراهم شود.

صالحیان تلاش برای کسب عنوان «شهر دوستدار معلول» توسط شهر یزد را یکی از مهمترین اهداف شهرداری در این خصوص دانست و خاطرنشان کرد: مناسب‌سازی فضاهای شهری مستلزم عزم ملی و احساس مسئولیتی همگانی از سوی تمام شهروندان و مسئولان دستگاه‌های مرتبط در استان و کشور است.

معاون خدمات شهری شهرداری یزد راه‌اندای نهضت مناسب‌سازی فضای عمومی، مناسب‌سازی معابر شهری و ابنیه تاریخی، کسب عنوان یزد شهر دوستدار معلول، تلاش برای تبدیل شدن یزد به شهر در دسترس، توسعه زیرساخت‌های گردشگری و توجه بیش از پیش به حقوق شهروندی را از جمله اهداف تعیین شده برای این جشنواره ملی عنوان کرد.

اولین جشنواره ملی گردشگری معلولین طی دو مرحله از دهم تا بیستم آذرماه با حضور نمایندگان انجمن‌های ضایع نخاعی کشور به میزبانی شهر میراث جهانی یزد برگزار می‌شود.