• سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

آماده باش کامل نیروهای آتش نشان

آماده باش کامل نیروهای آتش نشان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد از آماده باش کامل نیروهای آتش نشان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، سید عباس میرشمسی رئیس سازمان از آماده باش کامل نیروهای آتش نشان خبر داد و افزود: یازده ایستگاه فعال و دوازده ایستگاه سیار آتش نشانی در چهارشنبه آخر سال به مردم خدمات رسانی می‌کنند.

وی گفت: با توجه به اهمیت پیشگیری و آموزش، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد با برگزاری کمپین مَهد چهارشنبه سوری در بیش از پنجاه مدرسه و همچنین برنامه‌های فرهنگی به پیشواز چهارشنبه آخر سال رفته است.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد افزود: تعداد یکصد و بیست نفر از نیروهای آتش نشان در قالب بیست و پنج تیم عملیاتی از روز بیست و هفتم اسفند ماه تا پایان سال جاری به صورت آماده باش کامل در ایستگاه های سطح شهر مستقر می باشند تا در مواقع لزوم و خطرات ناشی از رعایت نکردن اصول ایمنی توسط شهروندان خدمت رسانی نمایند.

میرشمسی تصریح کرد: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یزد به صورت شبانه روزی و تمام وقت در خدمت همشریان است و شهروندان در هنگام وقوع حوادث ضمن حفظ خونسردی با شماره رایگان ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تماس گرفته و عوامل این سازمان را از وقوع حوادث مطلع نمایند.

آدرس کوتاه :