• چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

تقدیر رئیس رسانه ملی از رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

تقدیر رئیس رسانه ملی از رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی به دلیل همکاری رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در برگزاری هفدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان و خادمان حضرت امام حسین (ع) از وی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد – علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در تقدیر نامه ای که خطاب به عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد صادر کرد، از وی به دلیل همراهی و همدلی خالصانه در برگزاری هفدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان و خادمان حضرت امام حسین (ع) که به میزبانی استان یزد برگزار شد، تقدیر و تشکر کرد.

هفدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان و خادمان حسینی با حضور بیش از ۷۰۰ نفر از پیرغلامان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از سراسر کشور و برخی کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی در استان یزد برگزار شد.

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: واگذاری پل های عابر پیاده در ساختار تشکیلاتی سازمان تعریف نشده است

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه مدیریت پل‌های عابرپیاده شهر یزد به این سازمان واگذار شده است، گفت: این موضوع در ساختار...

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ 3 بازدید